MycoChemo

Vitální houby

Cena:690.00

Produkt MycoChemo je sestavený na principech tradiční čínské medicíny. Vyváženě kombinuje účinky medicinálních hub a čínských léčivek. Autorem receptu je MUDr.Lucký, náš přední specialista na tradiční čínskou medicínu.

 

Dle §3 odst.5 písm.a) vyhlášky č.225/2008 ve znění pozdějších předpisů "Označování doplňků stravy nesmí doplňkům stravy přisuzovat vlastnosti týkající se prevence, léčby nebo vyléčení lidských onemocnění nebo na tyto vlastnosti odkazovat."

 

Složení:

Maitake – Griola frondosa - trsnatec lupenitý - 40%, Tai Zi Shen - Radix pseudostellariae - ženšen pravý - 18%, Sheng Zhi Mu- Rhizoma Anemarrhenae - anamaréna - 18%, Dang Gui - Radix angelicae sinensis - děhel čínský - 9%, Bei Sha Shen - Radix glehniae - glehnie pobřežní - 9%, Da Zao - Fructus jujubae - jujuba - 6%, pomocné látky: mikrokrystlická celulóza, stearan hořečnatý, koloidní oxid křemičitý - 5-10%

 

Dávkování:

doporučená denní dávka je 6 tablet 2x denně (děti od 3-12 let 3 tablety 2x denně)

tablety užívejte na lačno (min.20 minut před jídlem či 30 minut po jídle), zapíjejte vodu nebo slabým čajem

 

Obsah balení: 180 tablet po 350mg

 

Upozornění:

Produkt není určen pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje efedrin, lepek, konzervační látky ani barviva.

 

Informace uvedené na této webové stránce jsou poskytovány pouze pro informační účely a nejsou určeny k nahrazení rad od kvalifikovaného lékaře. Pro informace o zdravotním stavu se poraďte s lékařem.